TheSoundOfSails

sıkça sorulanlar

Konaklamalar yelkenli tekne ve katamaran tipi teknelerde yapılmaktadır. 3 kabinli teknelerde 6 kişi, 4 kabinli teknelerde 8 kişi konaklamaktadır.

Etkinlikte yemek pişirmen gerekmiyor. Kahvaltı ve akşam yemekleri konaklama yaptığımız koylardaki restoranlarda, öğle yemeklerimizi ise gün içerisinde catering olarak teknelerde servis ediyoruz. Atıştırmalık ve özel ihtiyaçlarını yanında getirmen yeterli.

Tabii ki, neden bizimle öğrenmeyesin ki? Profesyonel kaptan ekibimiz sana bu konuda yardımcı olmaktan mutlu olacaktır. Yüzme bilmek yeterli 😊

Fiyatlarımız tekne kabin tipi özellikleri ve konfor alanlarına göre belirleniyor.

Fiyata konaklama, etkinlik katılım bedeli, tekne giderleri, kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve akşam yemeklerinde belirli konseptlerde sınırsız içki, tekne içerisinde su ve soft drink’ler dahildir.

18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir. Organizasyon ekibi uygun görmediği katılımcıları katılım ücretini iade etmek koşuluyla etkinliğe almama hakkına sahiptir.

Tüm kamaralarımızda misafirlerimiz için banyo havlusu bulunuyor. Plaj havlusu, güneş kremi, şampuan, şapka, güneş gözlüğü, sinek kovucu sprey gibi kişisel ihtiyaçlarımızı yanımızda getirmeyi unutma.  

Katılımcılar Göcek ve Bozburun rotasındaki welcoming alanlarına ulaşımı kendileri sağlıyor. En yakın havalimanı Dalaman Havalimanı’dır. Havalimanından welcoming alanlarına Havaş ve Muttaş otobüs hatları veya taksi kullanarak ulaşabilirsin.

Yelkenli tip teknelerde standard tip tuvaletlerimiz mevcut. Öncelikle denize, denizde çözünmesi mümkün olmayan şampuan türevi kimyasallar bırakmak deniz prensiplerine aykırı.  Dolayısıyla duş ihtiyaçlarımızı kahvaltı ve akşam yemeği servisi aldığımız işletmelerin tesislerinden karşılıyoruz.

Kendi araçları ile Göcek veya Bozburun rotasına seyahat edecek misafirlerimiz araçlarını marina bölgesindeki otoparklara bırakabilirler.

Teknelerin donanımına göre elektrikli alet kullanımı değişkenlik göstermektedir. Gece konaklama yaptığımız koy tesislerindeki duş alanlarından faydalanabilirsin.

Kabinler iki kişilik olup ekstra ücret farkıyla kabini rezerve edebilirsin.

Teknelerimiz her etkinlik ve misafir girişi öncesi dezenfektasyon konusunda uzman ekipler tarafından maksimum sağlık ve hijyen koşulları çerçevesinde dezenfekte ediliyor.