TheSoundOfSails

RED

Bozburun koylarında sadece mavinin her tonuna değil gün batımının eşsiz güzellikteki kırmızılıklarına da doymaya gidiyoruz.

3 gece 4 gün süren Red rotasında Orhaniye, Selimiye ve Bozburun koylarını keşfe çıkıyoruz. Şehirden uzakta, denizin ortasında Ege’nin eşsiz koylarında kendimizi denizin akışına bırakıyoruz. Koylarda yer alan restoranlarda enfes lezzetler, SOS ailesinin DJ’leri eşliğinde güneşi denizin üzerinde batırıyoruz.

SEYAHAT PLANI

Welcoming alanında buluşup SOS Brunch ile güne başlıyoruz. Check-in işlemleri yapıldıktan sonra teknede yaşam brifingiyle beraber denize açılıyoruz. Koya varış sonrası kendimizi serin mavi sulara bırakıyoruz. Günü batırmadan önce SOS DJ’leriyle beraber Happy Hour’umuz başlıyor ve akşam üzeri geceyi geçireceğimiz koya doğru yola koyuluyoruz. İlk akşam için konseptimiz SOS Meyhane, koydaki restoranda alacağımız akşam yemeği sonrası kendimizi 90’ların ikonik müziğine bırakıyoruz.

Güne su üzerinde SUP yoga yaparak başlıyoruz, dileyen katılımcılarımız ile bulunduğumuz koyda doğa yürüyüşü yaparak koydaki çöpleri topluyoruz. Kahvaltımızı koydaki restoranda yaptıktan sonra öğlen yeniden denize açılıyoruz. Seyir esnasında yelken açıp profesyonel kaptan ekibimiz tarafından başlangıç seviyesinde yelken hakkında bilgiler ediniyoruz. Koya yanaştıktan sonra yeniden suyun tadını çıkarıyoruz. Akşam üzeri gerçekleşecek Happy Hour sonrasında yeniden geceyi geçireceğimiz koya doğru yola çıkıyoruz. Koya vardıktan sonra koydaki restoranda gerçekleşecek akşam yemeği ve SOS DJ ekibiyle yeniden lokal lezzetlere ve müziğe doyuyoruz.

Güne yeniden yoga ile “Namaste” dedikten sonra kahvaltımızı koydaki restoranda yapıyoruz. Kahvaltı sonrası yelkenciliğin olmazsa olmazı Gemici Bağı atölyesiyle devam ediyoruz. Atölye sonrası 3. günün en heyecan verici aktivitesi olan yelken yarışı brifingi başlıyor. Brifing sonrası kıyasıya yarış başlıyor. Yarış sonrası koya yanaşıyoruz ve günümüze denizin ortasında oyunlar ve son Happy Hour’umuz ile devam ediyoruz. Akşam üzeri Kapanış Partisi için son geceyi geçireceğimiz koya geçiyoruz. Yemek sonrası akşam Kapanış Partisi ile devam ediyor.

Son günümüz ☹ Kahvaltı sonrası koydan ayrılıyoruz. Marinaya varış sonrası check-out işlemleri tamamlandıktan sonra “Bir sonraki sefer görüşürüz” diyerek ekiplerimizden ayrılıyoruz.

NELER DAHİL?

 • 3 gece yelkenli tekne veya katamaran konaklama
 • Tekne yakıt, liman, bağlama, transitlog, kaptan masrafları
 • 3 gün boyunca sabah- öğle ve akşam yemekleri
 • Akşam yemekleri esnasında belirlenen konsept doğrultusunda sınırsız alkol
 • Teknelerde bira
 • Tekne içi temel ihtiyaçlar (Su, soft drink, atıştırmalıklar, hijyen ürünleri) 
 • Her tekneye özel SUP, şişme oyuncaklar ve deniz yatakları
 • Nevresim ve tekne teslim temizliği
 • Aktiviteler (yoga, dj, konsept partiler, atölyeler, yelken eğitimi)

NELER DAHİL DEĞİL?

 • Etkinlik buluşma noktasına ulaşım
 • Restoranlarda ekstra harcamalar
 • Kişisel harcamalar

TEKNE TİPLERİ

Ortak kullanımlı tuvaleti olan yelkenli teknelerimiz

24.900 TL/kişi

Kabini içerisinde tuvaleti olan yelkenli teknelerimiz

27.900 TL/kişi

Konfor alanı en yüksek ve daha geniş hacimli, kabini içerisinde tuvaleti bulunan katamaranlarımız

29.900 TL/kişi