TheSoundOfSails

Red

Bozburun koylarında sadece mavinin her tonuna değil gün batımının eşsiz güzellikteki kırmızılıklarına da doymaya gidiyoruz.

3 gece 4 gün süren Red rotasında Orhaniye, Selimiye ve Bozburun koylarını keşfe çıkıyoruz. Şehirden uzakta, denizin ortasında Ege’nin eşsiz koylarında kendimizi denizin akışına bırakıyoruz. Koylarda yer alan restoranlarda enfes lezzetler, SOS ailesinin DJ’leri eşliğinde güneşi denizin üzerinde batırıyoruz.

Seyahat Planı

Welcoming alanında buluşup SOS Brunch ile güne başlıyoruz. Check-in işlemleri yapıldıktan sonra teknede yaşam brifingiyle beraber denize açılıyoruz. Koya varış sonrası kendimizi serin mavi sulara bırakıyoruz. Günü batırmadan önce SOS DJ’leriyle beraber Happy Hour’umuz başlıyor ve akşam üzeri geceyi geçireceğimiz koya doğru yola koyuluyoruz. İlk akşam için konseptimiz SOS Meyhane, koydaki restoranda alacağımız akşam yemeği sonrası kendimizi 90’ların ikonik müziğine bırakıyoruz.

Güne su üzerinde SUP yoga yaparak başlıyoruz, dileyen katılımcılarımız ile bulunduğumuz koyda doğa yürüyüşü yaparak koydaki çöpleri topluyoruz. Kahvaltımızı koydaki restoranda yaptıktan sonra öğlen yeniden denize açılıyoruz. Seyir esnasında yelken açıp profesyonel kaptan ekibimiz tarafından başlangıç seviyesinde yelken hakkında bilgiler ediniyoruz. Koya yanaştıktan sonra yeniden suyun tadını çıkarıyoruz. Akşam üzeri gerçekleşecek Happy Hour sonrasında yeniden geceyi geçireceğimiz koya doğru yola çıkıyoruz. Koya vardıktan sonra koydaki restoranda gerçekleşecek akşam yemeği ve SOS DJ ekibiyle yeniden lokal lezzetlere ve müziğe doyuyoruz.

Güne yeniden yoga ile “Namaste” dedikten sonra kahvaltımızı koydaki restoranda yapıyoruz. Kahvaltı sonrası yelkenciliğin olmazsa olmazı Gemici Bağı atölyesiyle devam ediyoruz. Atölye sonrası 3. günün en heyecan verici aktivitesi olan yelken yarışı brifingi başlıyor. Brifing sonrası kıyasıya yarış başlıyor. Yarış sonrası koya yanaşıyoruz ve günümüze denizin ortasında oyunlar ve son Happy Hour’umuz ile devam ediyoruz. Akşam üzeri Kapanış Partisi için son geceyi geçireceğimiz koya geçiyoruz. Yemek sonrası akşam Kapanış Partisi ile devam ediyor.

Son günümüz ☹ Kahvaltı sonrası koydan ayrılıyoruz. Marinaya varış sonrası check-out işlemleri tamamlandıktan sonra “Bir sonraki sefer görüşürüz” diyerek ekiplerimizden ayrılıyoruz.

Neler Dahil?

 • 3 gece yelkenli tekne veya katamaran konaklama
 • Tekne yakıt, liman, bağlama, transitlog, kaptan masrafları
 • 3 gün boyunca sabah- öğle ve akşam yemekleri
 • Akşam yemekleri esnasında belirlenen konsept doğrultusunda sınırsız alkol
 • Teknelerde bira
 • Tekne içi temel ihtiyaçlar (Su, soft drink, atıştırmalıklar, hijyen ürünleri) 
 • Her tekneye özel SUP, şişme oyuncaklar ve deniz yatakları
 • Nevresim ve tekne teslim temizliği
 • Aktiviteler (yoga, dj, konsept partiler, atölyeler, yelken eğitimi)

Neler Dahil Degil?

 • Etkinlik buluşma noktasına ulaşım
 • Restoranlarda ekstra harcamalar
 • Kişisel harcamalar

Nasıl Ulaşırım?

“Red Hisarönü – Selimiye – Bozburun rotası için havayolunu tercih edecek misafirlerimiz için en yakın havalimanı Dalaman Havalimanı’dır. (Dalaman – Hisarönü arası mesafe 116 km). Uçuş sonrası havalimanından Marmaris’e Havaş, Muttaş ve taksi alternatifleri mevcuttur. Marmaris otobüs istasyonundan ise Hisarönü minibüsü veya taksi tercih edilebilir. Sefer saatleri için Dalaman Havalimanı websitesini kontrol edebilirsin. Ayrıca otobüs ve özel araçla da ulaşım sağlanabilir.

Ne Yeriz? Nerede Yeriz? Ne Içeriz?

Öncelikle senin için her şeyin önceden düşünülmüş ve planlanmış olan etkinlik içerisinde yemek ve rezervasyon konusunu düşünmezsin. Teknede yemek yapmayız. Gittiğimiz rotada bulunan kara bağlantısı bulunmayan özel koylarda yer alan restoranlarda lokal lezzetlerle bezenmiş fix menü’ler bizi bekliyor olacak. Sabah kahvaltımızı ve akşam yemeğimizi bu restoranlarda yapacağız. Öğle yemeklerimiz ise gün ortasında teknelerimize servis edilecek ayrıca teknelerde gün içerisinde tüketebileceğin kumanyalar (atıştırmalık, soft drink’ler ve bira) mevcut olacak. Eğer herhangi bir gıda alerjin veya özel bir beslenme düzenin varsa rezervasyon sürecinde bize iletirsen menünü sana özel hale getirebiliriz.

İçki tarafında ise yine gün gün konseptlere özel ithal alkoller her günün menü ve konseptine özel olarak sınırsız olacaktır, gün içerisinde teknelerinize bira, happy hour’lara özel kokteyl seçenekleri de bulunuyor.

Tekne Tipleri

Ortak kullanımlı tuvaleti olan yelkenli teknelerimiz

Kabini içerisinde tuvaleti olan yelkenli teknelerimiz

Konfor alanı en yüksek ve daha geniş hacimli, kabini içerisinde tuvaleti bulunan katamaranlarımız

ÖDEME SEÇENEKLERİ

 • Havale ve kredi kartı ile ödeme imkanı
 • Kredi kartına 3 taksit imkanı
 • 60 gün öncesine kadar iptal hakkı
 • 30 gün öncesine kadar tarih değişikliği hakkı

Tekneler Hakkında Bilmen Gereken Bazı Bilgiler